Geschenk geben
Fotos zeigen

Zabiegi na ciało

"Odnowa" 45 min - 225 zł

Zabieg składa się z peelingu całego ciała zakończonego aplikacją odżywczego balsamu, który zregeneruje i nawilży skórę.

 

"Regeneracja" 75 min - 289 zł

Zabieg składa się z peelingu całego ciała oraz aromatycznego i odżywczego masażu ciała, który wykonujemy na specjalnej masce do masażu.

 

"Sekrety Wiecznej Młodości" 110 min - 389 zł

Rytuał rozpoczyna się w saunie IR, po którym wykonywany jest peeling i nakładana jest maska. Pałacowy rytuał kończy masaż aromatyczny całego ciała.

 

"Witalizujący peeling z kwiatami siana i pudrem z pestek śliwy" 55 min- 199 zł

Peeling zawiera ekstrakt z alpejskiego siana, w którego skład wchodzi około 40-50 gatunków roślin. Do kremowej konsystencji produktu dodane są  delikatne drobinki z pestek śliwy amerykańskiej. Po zabiegu skóra jest aksamitna, gładka ,ujędrniona i wygładzona.

Krem na zakończenie  zawiera ujędrniający ekstrakt z alg morskich, botaniczny kwas hialuronowy, wygładzający wielocukier pullulan.

 
 

"Okład  detoksykujący z alpejskim błotem mineralnym" 75min- 349zł

Unikalne błoto alpejskie pobudza układ krążenia, przyspiesza naturalne wydalanie substancji szkodliwych dla organizmu, co prowadzi do lepszej przemiany materii. Okład wspomaga naturalną regenerację komórek. Dodaje jej energii i witalności. Detoksykujące właściwości błota pozostawiają skórę jedwabistą w dotyku, rozświetloną, głęboko oczyszczoną. Dodatkowo okłady redukują napięcie mięśniowe, relaksują całe ciało, łagodzą bóle reumatyczne, a wysoka koncentracja podstawowych minerałów wzmacnia układ immunologiczny.

 

"Masaż autorski Pałac Runowo

4 techniki masażu pleców z misami tybetańskimi" 55 min- 249 zł

Ulga dla obolałych mięśni pleców, karku, obręczy barkoweje .szczególnie polecany dla osób pracujących przy komputerze, po długiej i wyczerpującej podróży. Wyjątkową cechą masażu jest wykorzystanie czterech różnych technik masażu oraz głębokiego masażu dźwiękiem z oryginalnych tybetańskich mis dźwiękowych. Masaż jest delikatny, płynny i łagodny, a ruchy masażysty wykonywane są powoli i rytmicznie, przynosi natychmiastowe odprężenie.

 

 

"Masaż pałeczkami bazaltowymi" 25 min- 139 zł

Może dotyczyć całego ciała, ale również wybranych części ciała. Masaż na ciepłym oleju z wykorzystaniem pałeczek bazaltowych ,relaksuje, poprawia samopoczucie, rozluźnia. w połączeniu  aromaterapią może łagodzić napięcie psychiczne, bóle głowy czy bóle stawów i mięśni. Moc masażu , wpływa na doskonałe  odprężenie i zwalczenie bólów i napięć.

 

"Masaż  manualny z wykorzystaniem techniki  próżniowej- antycellulitowy" 55 min- 249 zł

Masaż  działa fizjoterapeutycznie. Pomaga wzmocnić  sprawność narządów , a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym.

Polecany jest szczególnie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania, czy przemęczenia. ale również po prostu jako forma relaksu.

 

Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers.

OK, schließen