Podaruj prezent
Pokaż zdjęcia

O obiekcie

 

 

 

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do stylowego i luksusowego Pałacu Runowo - jednego z najpiękniejszych zabytków romantycznej architektury renesansowej, zlokalizowanego zaledwie 112 km od Poznania i 42 km od Bydgoszczy.

Pałac Runowo stanowi kunsztownie odrestaurowany kompleks pałacowo - konferencyjny. Nasz obiekt idealnie oddaje klimat atmosfery pałacu z minionego wieku w nowoczesnym i komfortowym wydaniu.

Z pewnością zachwycą Państwa:

  • Komfortowe pokoje i bogato wyposażone apartamenty z zabytkowymi kominkami lub jacuzzi. Dysponujemy miejscami w pokojach 1 i 2-osobowych z łazienkami - w każdym pokoju istnieje możliwość dostawki
  • Wykwintną i różnorodną kuchnię w Restauracji Pałacowej
  • Parkury konne
  • Rozległy 18-hektarowy, malowniczy park z pięknym drzewostanem i pomnikami przyrody
  • Ogrody wodne
  • Jezioro
  • Ruiny zamku z XIV wieku
  • Amfiteatr i fontanny
  • Namioty cateringowe do organizacji imprez plenerowych do 1000 osób

Nasz zespół pałacowo-parkowy stanowi strefę relaksu, wyciszenia i całkowitej regeneracji duchowej oraz klinikę zdrowego snu. Wynika to z idealnej lokalizacji Pałacu Runowo, na obszarze Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, w otulinie Borów Tucholskich i 11 jezior. Znajdziesz tu mnóstwo lasów pełnych zwierzyny, jagód, grzybów i niezapomnianego, mistycznego śpiewu sów. Panujący tutaj mikroklimat sprzyja pobytom osób mających problemy ze schorzeniami dróg oddechowych i snem.

Wybierz najbardziej stylowy pałac.
Bydgoszcz - a właściwie jego piękne, ciche i relaksujące zaplecze - czeka na Państwa.

 

 

 

Inwestycja pn. „Rozbudowa i przebudowa Zespołu Pałacowo-Parkowego w Runowie Krajeńskim” zakłada rozbudowę i przebudowę obecnego budynku Zespołu Pałacowo-Parkowego w Runowie na potrzeby utworzenia dodatkowej sali oraz nowej recepcji.

Cel operacji: Zwiększenie i poprawa potencjału usługowego i produkcyjnego przedsiębiorstw wykorzystujących potencjał obszaru LSR oraz sektora rybackiego poprzez utworzenie 1 miejsca pracy oraz rozbudowę i przebudowę Zespołu Pałacowo-Parkowego w Runowie Krajeńskim.

Przewidywane wyniki operacji:

1/ Liczba utworzonych miejsc pracy- 1 miejsce pracy

2/ Liczba rozwiniętych przedsiębiorstw- 1 szt.

Wartość operacji: 958 640,33 zł

Wartość dofinansowania: 199 994,00 zł w tym z budżetu EFMR: 169 994,90 zł 

 

 

 

 

U nas zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij