Podaruj prezent
Pokaż zdjęcia

Wieczory romantyczne w Pałacu

 

Spraw sobie i swojej drugiej połowie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny prezent, który u wielu wywołuje łzy szczęścia i wzruszenia. Kolacje romantyczne w Pałacu Runowo to piękne, niezwykłe wieczory w wyjątkowej oprawie, idealne dla zakochanych.

Smakowita kuchnia poruszająca zmysły, przygotowana według autorskiego menu, obsługa, która rozumie doskonale podniosłość chwili i atmosfera przepełniona nastrojowością, składają się na niezapomniany wieczór w urokliwym Runowie Krajeńskim, w pałacowych wnętrzach.

Kolacje organizowane są w apartamencie lub w sali restauracyjnej, która może zostać wynajęta dla Państwa na wyłączność. Zakochanych otacza 50 zapalonych świec oraz delikatne dźwięki nastrojowej muzyki.

Dodatkowo, istnieje możliwość zamówienia skrzypka, który zagra dla Państwa prosto z serca. Polecamy także kąpiel z płatkami róż w pałacowym apartamencie, która będzie stanowiła idealne zwieńczenie pięknego wieczoru.

Profesjonalna obsługa pomoże Ci zorganizować i zaaranżować ten szczególny wieczór. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 604 709 007, a spełnią się Twoje nawet najbardziej wyimaginowane marzenia na temat wyjątkowej i niezapomnianej kolacji romantycznej.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij