Podaruj prezent
Pokaż zdjęcia

Wesela i śluby w plenerze

Pałac w Runowie Krajeńskim to jedno z niewielu miejsc na "weselnej" mapie Polski, gdzie organizujemy nie tylko przyjęcia weselne, ale także ceremonie ślubne.

W pięknym pałacowym parku w amfiteatrze przy ogrodach wodnych, wiosną, latem i wczesną jesienią pary mówią sobie sakramentalne "tak" przy akompaniamencie najpiękniejszych odgłosów natury i śpiewu ptaków. To właśnie niepowtarzalna lokalizacja sprawia, że wesela w Pałacu Runowo mają tak magiczną atmosferę.

Jedyny w swoim rodzaju wystrój wnętrz utrzymany w nastrojowej stylistyce to doskonałe tło na wytworne obiady weselne i wesela w pięknej scenerii. Zapewniamy wyśmienite dobrane do okoliczności menu, niespodzianki kulinarne na życzenie Gości oraz profesjonalną i dyskretną obsługę wesela. Bydgoszcz i inne okoliczne miasta od dawna znają naszą fachowość w organizacji wesel.
Pałac Runowo posiada osiemdziesiąt miejsc noclegowych dla gości wesela. Bydgoszcz stanowi bliską i dogodną bazę noclegową, jeśli gości będzie więcej.

W dniu poprawin warto również stworzyć niepowtarzalny klimat. Proponujemy uświetnić go mniej formalnym Garden Party w Ogrodach Wodnych lub Ucztą Szlachecką przy ruinach Jana, na terenie wyjątkowego parku. Miłym przedłużeniem rodzinnego spotkania może być również leniwy brunch w towarzystwie aromatycznej kawy, owocowych soków, pysznych deserów i przekąsek podawanych na tarasie przy tryskającej wodzie z fontanny.

Organizując wesele w pałacu, w naszej restauracji lub plenerze, otrzymują Państwo gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz satysfakcję, ze zorganizowania przyjęcia w najlepszym miejscu w regionie.
Nasza obsługa zadba, aby ten wyjątkowy dzień stał się dla Państwa jednym z najpiękniejszych i najbardziej niezapomnianych. Organizacja wesela w Pałacu nigdy nie była tak przyjemna!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij