Podaruj prezent
Pokaż zdjęcia

Restauracja

W dniach 30.12.2022-02.01.2023 obiekt nieczynny. Zapraszamy od 03.01.2023r.

 

Restauracja pałacowa znajduje się w dawnej stajni, jako jedyna w Polsce i nieliczna na świecie zachwyca unikatowym pięknym drewnianym sklepieniem kolebkowo-łukowym, zaś kominek otulony ręcznie wykonanymi freskami, ze scenami z polowania zachwyca swoim ciepłem i wyjątkowością.

 

"Bo naszą pasją jest kolekcjonowanie Twojego zadowolenia"

Rozpieszczamy naszych Gości nie tylko doskonałą kuchnią. Pałacowe wnętrza zachwycają elegancją, piękną ćmielowską zastawą stołową, obsługą na najwyższym poziomie, akompaniamentem nastrojowej muzyki i jedyną w swoim rodzaju serdeczną atmosferą. Czarujący nastrój tworzą wnętrza z zabytkowymi dekoracjami i kryształowymi żyrandolami.

Pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów umacniają nas w wierze, iż doskonale sprawdzamy się w roli organizatora wszelkiego rodzaju bankietów, wesel i konferencji.

Wśród licznych propozycji kulinarnych restauracyjnego menu znajdziecie Państwo zarówno potrawy kuchni staropolskiej, myśliwskiej, jak i europejskiej. Niezapomniane, oryginalne walory smakowe oraz zapachowe potraw i sosów są efektem własnych receptur opartych na starannie dobranych produktach, zestawach ziół z własnych ogrodów, przyprawach oraz winach.

Szczególną atrakcją w sezonie letnim i wczesnojesiennym są posiłki serwowane na tarasie przy fontannie, przygotowane ze świeżych warzyw i owoców z pałacowych ogrodów oraz pobliskiego runa leśnego.

Jednym z powodów, dla których Pałac w Runowie jest wybierany przez firmy na organizację konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych jest niezaprzeczalnie znakomita kuchnia. Począwszy od różnorodnego bufetu śniadaniowego, bogatych przerw kawowych, poprzez wyśmienite i obfite obiady i eleganckie kolacje, delektowanie się pysznym jedzeniem należy do ważnych elementów udanego programu pobytowego w Zespole Pałacowo-Parkowym w Runowie.

Przygotowani jesteśmy do kreowania indywidualnego menu na życzenie naszych Gości.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi referencjami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij