Podaruj prezent
Pokaż zdjęcia

Spa & Wellness

Lawendowe SPA & WELLNESS zaprasza!

 

 

Marzysz o ukojeniu zmysłów i regeneracji sił? Chcesz oddać się błogiemu relaksowi i holistycznej odnowie ciała, duszy i emocji? Zapraszamy Cię do zmysłowego SPA, które czerpie ze skarbów natury i daje Tobie esencję tego, co w przyrodzie najcenniejsze.

Pałac w Runowie to klinika zdrowego snu oraz miejsce idealne dla osób, które mają problemy z oddychaniem.

Do 2000 roku w Runowie Krajeńskim znajdowało się uzdrowisko dla dzieci ze schorzeniami dróg oddechowych, porównywalne do uzdrowisk w Rabce. Teraz nasz obiekt oddaje Państwu do użytku luksusowe SPA, jakiego nie miało kujawsko-pomorskie. SPA, które dary natury łączy z nowoczesnymi metodami kompleksowej regeneracji ducha PSYCHE i ciała SOMA.

W centrum SPA & Wellness Pałacu Runowo oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • Basen z atrakcjami
  • Leżanki ze ścianką solną
  • Gabinety SPA
  • Jacuzzi
  • Studnię lodową
  • Prysznic wrażeń

Świat Saun:

  • saunę fińską
  • saunę parową

CZĘŚĆ BASENOWA: 35 zł/h - dla Gości hotelowych GRATIS!

Zespół Pałacowo-Parkowy i Lawendowe SPA to miejsce dla każdego, kto myśli o spokojnym wypoczynku, odprężeniu w klimacie aromatów, gorącej sauny, wilgotnego ciepła łaźni parowej, czy różnorodnych masaży ciała.

Temperatura powietrza w Lawendowym SPA, jak i temperatura wody w basenie, jest stała i wynosi odpowienio 32 st.C i 30 st. C, w jacuzzi zaś 34 st. C.

Biet 35 zł/os/h

Sauna fińska - kąpiele saunowe w klimacie pachnącego cedru i gorąca z bezpiecznego pieca ze specjalnymi kamieniami lawowymi o dużej kumulacji ciepła przy odpowiedniej wentylacji, gdzie podczas pełnego seansu działają na ciało na przemian ciepło i zimno. Wysoka temperatura 85 - 100 stp. C pobudza organizm do rozszerzania naczyń krwionośnych skóry wywołując silne poty. Pomimo tego, że odparowywanie potu działa chłodząco na skórę, to temperatura wewnątrz ciała wzrasta o około 1 stp. C, a skóry o dobre 10 stp. C.

Ciepło sauny przynosi ulgę, wywołuje rozprężenie mięśni powodując odprężenie psychiczne.

Ochłodzenie po saunie daje poczucie świeżości. Taka kąpiel saunowa jest bardzo naturalnym środkiem higieny ciała. Intensywne pocenie i schładzanie się prowadzi do gruntownego oczyszczania skóry.

Każda kąpiel w saunie jest prostym i sprawdzonym środkiem na zdrowe życie.

 

 


Część basenowa i zabiegi SPA, dostępne są zarówno dla Gości hotelowych jak i osób z zewnątrz. Chcąc skorzystać z oferty SPA, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (52 389 78 13), celem potwierdzenia dostępności obiektu.
Serdecznie zapraszamy codziennie, w godzinach 10.00–21.00
Sauna sucha pn-pt 12:00-21:00, sb-nie 12:00-21:00
Łaźnia parowa pn- pt 16:00-21:00, sb-nie 12:00-21:00
Bilet- 35 zł/os/h

 

Operacja pn. "Wyposażenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w innowacyjny zestaw saun oraz utworzenie portalu internetowego" jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównowazone rybołówstwo, realizowana w ramach Środka 4.1, objętego osią priorytetową 4.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij