Podaruj prezent
Pokaż zdjęcia

Zabiegi na ciało

"Odnowa" 45 min - 355 zł

Zabieg składa się z peelingu całego ciała zakończonego masażem i aplikacją odżywczego balsamu, który zregeneruje i nawilży skórę.

 

"Regeneracja" 75 min - 449 zł

Zabieg składa się z peelingu całego ciała oraz aromatycznego i odżywczego masażu ciała, który wykonujemy na specjalnej masce do masażu.

 

"Sekrety Wiecznej Młodości" 110 min - 749 zł

Rytuał rozpoczyna się w saunie IR, po którym wykonywany jest peeling i nakładana jest maska. Pałacowy rytuał kończy masaż aromatyczny całego ciała wraz z masażem misami tybetańskimi.

 
 

"Okład  detoksykujący z alpejskim błotem mineralnym" 75min- 649zł

Unikalne błoto alpejskie pobudza układ krążenia, przyspiesza naturalne wydalanie substancji szkodliwych dla organizmu, co prowadzi do lepszej przemiany materii. Okład wspomaga naturalną regenerację komórek. Dodaje jej energii i witalności. Detoksykujące właściwości błota pozostawiają skórę jedwabistą w dotyku, rozświetloną, głęboko oczyszczoną. Dodatkowo okłady redukują napięcie mięśniowe, relaksują całe ciało, łagodzą bóle reumatyczne, a wysoka koncentracja podstawowych minerałów wzmacnia układ immunologiczny.

 

"Masaż autorski Pałac Runowo

4 techniki masażu pleców z misami tybetańskimi" 55 min- 369 zł

Ulga dla obolałych mięśni pleców, karku, obręczy barkoweje .szczególnie polecany dla osób pracujących przy komputerze, po długiej i wyczerpującej podróży. Wyjątkową cechą masażu jest wykorzystanie czterech różnych technik masażu oraz głębokiego masażu dźwiękiem z oryginalnych tybetańskich mis dźwiękowych. Masaż jest delikatny, płynny i łagodny, a ruchy masażysty wykonywane są powoli i rytmicznie, przynosi natychmiastowe odprężenie.

 

 

"Masaż pałeczkami bazaltowymi" 25 min- 239 zł

Może dotyczyć całego ciała, ale również wybranych części ciała. Masaż na ciepłym oleju z wykorzystaniem pałeczek bazaltowych ,relaksuje, poprawia samopoczucie, rozluźnia. w połączeniu  aromaterapią może łagodzić napięcie psychiczne, bóle głowy czy bóle stawów i mięśni. Moc masażu , wpływa na doskonałe  odprężenie i zwalczenie bólów i napięć.

 

"Masaż  manualny z wykorzystaniem techniki  próżniowej- antycellulitowy" 55 min- 369 zł

Masaż  działa fizjoterapeutycznie i antycellulitowo. Pomaga wzmocnić  sprawność narządów , a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym i usunięciu cellulitu.

Polecany jest szczególnie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania, czy przemęczenia. ale również po prostu jako forma relaksu.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij