Podaruj prezent
Pokaż zdjęcia

Zaręczyny

 

Zaręczyny to wyjątkowe wydarzenie, w którym zaczyna się nowa, piękna historia zakochanych. To chwile pełne emocji i wrażeń.

Jeżeli chcesz swoją wybrankę życia poprosić o rękę w wyjątkowym miejscu to Zespół Pałacowo Parkowy jest właśnie tym miejscem! W blasku świec z nastrojową muzyką w tle i wspaniałą oprawą, zaaranżujemy Twoje zaręczyny.

Smakowita kuchnia, dyskretna obsługa i cząsteczki powietrza wibrujące w rytm miłości - to podstawa zaręczyn organizowanych w pięknym kompleksie pałacowo-parkowym w Runowie. Dodatkowo proponujemy menu specjalnie przygotowaną na tę okazję.

Wieczory organizowane są w apartamencie lub w sali restauracyjnej, która może zostać wynajęta dla Państwa na wyłączność. Zakochanych otacza 50 zapalonych świec, które rozpalają żar w sercach. Całość odbywa się przy akompaniamencie wzruszających, delikatnych melodii.

Dodatkowo, istnieje możliwość zamówienia skrzypka, który zagra dla Państwa prosto z serca. Polecamy także kąpiel z płatkami róż w pałacowym apartamencie, która będzie stanowiła idealne zwieńczenie pięknego wieczoru.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij